text
Кадровик01

Унесення запису в трудову книжку про проходження військової служби

  • 4 квітня 2018
  • 5380

Проходження будь-якого виду військової служби — це підстава для внесення запису до трудової книжки.

Запис про військову службу у трудовій книжці слід робити до внесення запису про прийняття роботу. Зверніть увагу, що проходження військової служби це не єдина підстава для внесення запису до трудової книжки до внесення запису про прийняття на роботу. Законодавчо встановлено перелік записів до трудової книжки, які роботодавець має внести до запису про прийняття на роботу.

Запис про час служби в складі Збройних Сил України та інших військах, де на тих, хто проходить службу, не поширюється законодавство про працю і державне соціальне страхування, вносять у порядку, визначеному Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58).

Увага! Запис про службу в АТО у трудовій книжці окремо вносити не потрібно. Достатньо запису про службу в складі Збройних Сил України. Про те, що служба збіглась у часі з проведенням антитерористичної операції, свідчитиме час служби, вказаний у трудовій книжці.

Такий запис вносять окремим рядком із зазначенням дати призову (зарахування) і дати звільнення зі служби (пп. а п. 2.19 Інструкції № 58). Зазначати вид військової служби Інструкція № 58 не вимагає. Отже, запис про проходження строкової військової служби вносять так само, як і запис про військову службу за контрактом або призовом осіб офіцерського складу чи під час мобілізації. Про вид служби свідчитиме тільки її строк, який можна обчислити на підставі запису в трудовій книжці.

Запис про військову службу в трудовій книжці: зразок

Запис в трудовій книжці про військову службу
Унесення запису в трудову книжку про проходження військової служби
СКАЧАТИ

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все