text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Калькулятор кількості кадровиків

  • 11 липня 2018
  • 925

Упевнені, ваше підприємство належить до тих, що стрімко розвиваються. Отже, ви плануєте створювати нові підрозділи, філіали, добирати нових працівників, а це — додатковий оберемок кадрових справ. Як казав Майкл Джордан: «Талант виграє ігри, а команда — чемпіонати». Тож фахівці системи «Expertus: Кадри» підготували зручний сервіс — «Калькулятор кількості кадровиків». Він зекономить ваш час на розрахунках і дасть змогу ліпше підготуватися до розмови з керівником про нагальну потребу прийняти на роботу ще одного працівника відділу кадрів.

Сервіс «Калькулятор кількості кадровиків» ґрунтується на Міжгалузевих нормативах загальної чисельності працівників, які зайняті добором, розстановкою, підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) та обліком кадрів, затвердженим наказом Мінпраці від 18.12.2003 № 341. Однак працювати з ним значно простіше та швидше, ніж робити розрахунки самому, керуючись нормативом. Потрібно лише заповнити 5 рядків, і програма сама розрахує, скільки кадровиків потрібно вашому підприємству.

Як працювати?

Заповніть усі поля (кожне з них обов’язкове), а потім натисніть на кнопку «Розрахувати».

Калькулятор кількості кадровиків

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся