Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Скорочення працівника до закінчення двомісячного строку попередження

  • 8 серпня 2018
  • 3714

«Прошу звільнити мене за скороченням…». Інколи після прийняття рішення про скорочення працівників і попередження їх про це роботодавець отримує заяви подібного змісту. Чи вправі роботодавець звільнити працівника раніше ніж закінчується строк попередження про скорочення?

Про наступне звільнення у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації (далі — організація), скороченням чисельності або штату, працівників попереджають персонально не пізніше ніж за два місяці (ст. 49-2 Кодексу законів про працю України, КЗпП). Доцільно оформлювати попередження як письмове повідомлення, з яким працівника ознайомлюють під особистий підпис.

До закінчення двомісячного строку з дня попередження звільнення працівників з ініціативи роботодавця на підставі пункту 1 статті 40 КЗпП без їх згоди не допускається. Втім, якщо працівник сам виявив бажання звільнитися раніше, його може бути звільнено як за пунктом 1 статті 40 КЗпП, так і за власним бажанням (ст. 38 КЗпП), у порядку переведення до іншої організації (п. 5 ст. 36 КЗпП), за угодою сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП) тощо.

Увага! Якщо працівник звільняється на підставі пункту 1 статті 40 КЗпП до закінчення строку попередження про звільнення, роботодавець зобов’язаний виплатити йому вихідну допомогу, розмір якої не може бути меншим середньомісячного заробітку працівника.

Отже, за наявності відповідного письмового прохання працівника звільнення за пунктом 1 статті 40 КЗпП до закінчення двомісячного строку є правомірним. Інше тлумачення означатиме ущемлення встановлених статтею 43 Конституції України прав працівника щодо вільного вибору місця роботи.

Зразок заяви працівника про звільнення за скороченням до закінчення строку попередження

Скорочення працівника до закінчення двомісячного строку попередження

Скорочення працівника до закінчення двомісячного строку попередження
СКАЧАТИ

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю