Замовляйте онлайн або телефонуйте безплатно 0 800 212 312

Активуйте подарунковий демодоступ

Кадровик-01

Відпустка за власний рахунок: настанови для кадровика і не тільки для нього

5 червня 2019
10035
Середній бал: 5 із 5
шеф-редактор журналів «Кадровик-01», «Довідник секретаря та офіс-менеджера», експертно-правової системи Expertus: Кадри

Чи знаєте ви, що законодавство виокремлює понад 20 різновидів відпусток без збереження зарплати? Читайте про них у статті. А ще дізнавайтеся, як табелювати, зараховувати до стажу, надавати суміснику та особі з інвалідністю. У фокусі — відкликання з відпустки за власний рахунок, відпустка за власний рахунок з подальшим звільненням та інші карколомні ситуації кадрової практики.

Працівниця просить відпустку за свій рахунок на один день. Досвідчений кадровик одразу перекладе прохання мовою права: надати відпустку без збереження зарплати за згодою сторін відповідно до статті 26 Закону «Про відпустки».

Ідеальна номенклатура справ 2020

Відпустка за свій рахунок у КЗпП і Законі «Про відпустки»

Кадрова Конституція — Кодекс законів про працю, він же — КЗпП, згадує про відпустки без збереження зарплати досить побіжно. Лише одна стаття — 84 присвячена цьому питанню.

КЗпП уможливлює, що працівник може отримати відпустку без збереження заробітної плати за сімейними обставинами або з інших причин. Умови:

  • роботодавець згоден надати працівникові відпустку;
  • максимальна тривалість її обмежена 15 календарними днями в одному календарному році.

Ця відпустка — результат домовленості між працівником і роботодавцем. Останній може задовольнити прохання працівника, але може й відмовити.

Проте є й інші види відпусток за власний рахунок, відмова в яких — неправомірна. Це відпустки, що працівник може отримати в силу так званого «суб’єктивного права».

Частина перша статті 83 КЗпП наголошує, що роботодавець повинен надати працівникові відпустку без збереження зарплати в обов’язковому порядку — якщо має місце випадок, передбачений статтею 25 Закону «Про відпустки», і є бажання працівника отримати таку відпустку.

Утім, не КЗпП єдиним. Про різновиди відпусток за власний рахунок йдеться в різних законах України. І таких законів — понад 10. Добре, що ті, потреба в яких виникає найчастіше, визначені в одному місці — Розділі VI Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР.

Якщо узагальнити, то відпустки за власний рахунок можемо поділити на дві групи (звісно, поділ умовний):

Відпустки без збереження зарплати

Стаття Закону про відпустки

за погодженням сторін трудового договору

26

за бажанням працівника обов’язково:

  • щороку — для певних категорій працівників
  • за певних обставин

25

Скачати розрахунок норми тривалості робочого часу 2020

Різновиди і тривалість відпустки за власний рахунок

Скільки можна брати за свій рахунок? За статтею 26 Закону про відпустки — навіть один день. А ось відпустку на кілька годин надати не можна. Тривалість відпусток розраховують тільки в днях.

Відпустка за власний рахунок: кому і скільки

Категорії осіб

Тривалість відпустки

Підстава

обов’язкова відпустка без збереження заробітної плати

— щорічно певним категоріям працівників

мати або батько, який виховує дітей без матері (у т. ч. й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), що має двох і більше дітей віком до 15 років або дитину з інвалідністю

до 14 календарних днів (к. д.)

п. 1 ст. 25 Закону № 504

учасники війни, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII (далі — Закон № 3551)

до 14 к. д.

п. 4 ст. 25 Закону № 504

особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною:

— Герої Соціалістичної Праці;

— Герої України;

— повні кавалери ордена Трудової Слави

(ст. 8 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» від 16.12.1993 № 3721-XII; далі — Закон № 3721)

до 21 к. д.

п. 5 ст. 25 Закону № 504,

пп. 22 ч. 1 ст. 9 Закону № 3721

Скачати повністю

Наказ про відпустку за власний рахунок

Стаття 26 Закону дослівно дублює частину другу статті 84 КЗпП і не надає кадровикові корисних підказок щодо того, як оформлювати найпопулярнішу з-поміж працівників відпустку без збереження зарплати за згодою сторін.

Про тонкощі оформлення мовчить і стаття 25 Закону, що має назву «Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов’язковому порядку», але хоча б конкретизує різновиди таких відпусток, точніше — виокремлює випадки і категорії осіб, коли йдеться про згадане вище «суб’єктивне право».

За загальним правилом оформлюємо відпустку за свій рахунок наказом.

Скласти його можна за типовою формою П-3 або за формою, відмінною від типової. Головне в наказі за формою, відмінною від типової, — зберегти показники, передбачені П-3, і не забути про реквізити, визначені Національним стандартом ДСТУ 4163-2003.

Зверніть увагу!

На відміну від щорічної відпустки, що надається за робочий рік, який відлічують від дати укладення трудового договору, відпустка за власний рахунок не прив’язана до дати, коли людина почала працювати на підприємстві.

Заява про відпустку за свій рахунок

Підстава для наказу — заява.

Якщо працівник приніс вам заяву на відпустку за власний рахунок, і в тексті обізвав цей вид відпочинку саме так, скеруйте його — заяву треба переписати. А щоб упередити такі переписування в подальшому, розробіть трафаретний бланк заяви про відпустку без збереження зарплати. Керуйтеся зразком.

Зразок заяви про відпустку за свій рахунок

заява на відпустку за власний рахунок зразок

СКАЧАТИ ✔

Працівник може оформити таку заяву на комп’ютері. Головне, аби підпис і дату він проставив власноруч.

Наказ про відпустку за власний рахунок за згодою сторін

наказ на відпустку за власний рахунок зразок

СКАЧАТИ ✔

Не забувайте ознайомлювати працівника з наказом. Це пряма вимога законодавства, адже так скеровує п. 11 гл. 9 розд. ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5.

Відпустка за власний рахунок сумісника

Працівник-сумісник може отримати відпустку за власний рахунок за згодою сторін відповідно до статті 26 Закону «Про відпустки» — як і будь-який інший працівник, звісно, якщо роботодавець не заперечуватиме проти цього.

Однак є і спеціальний випадок. Сумісник має суб’єктивно право на відпустку без збереження зарплати на термін до закінчення відпустки за основним місцем роботи. Якщо працівник зажадав таку відпустку, відмовити роботодавець не вправі. Нормативна підстава — п. 14 ст. 25 Закону «Про відпустки».

Оформлюйте наказ про відпустку за власний рахунок суміснику за загальними правилами. Підстава — заява працівника.

Відпустка за власний рахунок пенсіонерам

Працівник, що досяг пенсійного віку, має право на відпустку без збереження зарплати тривалістю до 30 календарних днів щорічно, відповідно до пункту 6 статті 25 Закону «Про відпустки». Ви вже знаєте, що відмовити в такій відпустці роботодавець не вправі. Якщо працівник домовиться з директором, то отримає ще й 15 к.д. відпустки за статтею 26 Закону. Загалом тривалість відпустки за свій рахунок пенсіонеру може становити 65 календарних днів.

Відпустка за власний рахунок особі з інвалідністю

Працівник з з інвалідністю III групи має суб’єктивне право на відпустку без збереження зарплати тривалістю до 30 календарних днів щорічно, а якщо інвалідність I чи II груп — до 60 календарних днів щорічно. Підстава — стаття 25 Закону про відпустки.

Так само як і пенсіонер, працівник з інвалідністю за потреби може попросити ще 15 к.д. відпустки за свій рахунок за статтею 26 Закону.

7 способів замінити працівника, що йде у відпустку

Відпустка за власний рахунок у табелі

Типова форма табелю П-5, затверджена наказом Держкомстату від 05.12.2008 № 489, передбачає різні літерні та цифрові коди для відпусток без збереження зарплати. Для зручності скачайте Таблицю.

Літерні та цифрові коди для позначення в табелі відпустки за власний рахунок

Умовні позначення

Код

буквений

цифровий

Відпустка без збереження заробітної плати у зв’язку з навчанням:

  • працівникам, допущеним до вступних іспитів у вищі навчальні заклади (п. 12 ст. 25 Закону про відпустки)
  • працівникам, допущеним до складання вступних іспитів в аспірантуру з відривом або без відриву від виробництва, а також працівникам, які навчаються без відриву від виробництва в аспірантурі та успішно виконують індивідуальний план підготовки (п. 13 ст. 25 Закону про відпустки)
  • працівникам, діти яких у віці до 18 років вступають до навчальних закладів, розташованих в іншій місцевості (п. 17 ст. 25 Закону «Про відпустки»)

НБ

13

Скачати повністю

Не забувайте, що відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку — теж різновид відпусток без збереження зарплати. Працівник має суб’єктивне право на таку відпусток, якщо дитина потребує домашнього догляду і медичний висновок про це. Форма П-5 пропонує для такої відпустки окремий код — ДД.

Є відпустки за власний рахунок, для яких форма П-5 не визначає конкретних кодів. Тоді використовують код «І».

Наприклад, неоплачувана відпустка кандидату в народні депутати України.

Так, роботодавець зобов’язаний увільнити від виробничих або службових обов’язків працівника, якого зареєстрували кандидатом у депутати Верховної Ради, якщо той попросить. Спосіб увільнення — надати неоплачувану відпустку (ч. 1 ст. 76 Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 № 4061-VI).

Кандидат в депутати подає заяву про неоплачувану відпустку на час передвиборчої агітації, а роботодавець оформлює відпустку наказом. В типовій формі П-5 для такої відпустки свого коду немає. Тож на практиці  її позначають літерним кодом «І» - як інші причини неявок.

Відмова у відпустці за власний рахунок

Відмовити можна лише у відпустці за власний рахунок, передбаченій статтею 26 Закону «Про відпустки». Адже така відпустка потребує згоди роботодавця.

А ось якщо працівник просить про якусь із відпусток, зазначених у статті 25 Закону, відмова — неправомірна і спричинить відповідальність.

Приклад — відпустка за власний рахунок у зв’язку з одруженням. Закон скеровує, що особа, яка одружується, має право на відпустку без збереження зарплати тривалістю до 10 календарних днів. Директор у резолюції на заяві працівника з проханням про таку відпустку написав – відмовити через виробничі обставини. Працівник поскаржився до Держпраці. Після контрольного заходу за скаргою працівника директора притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 41 КпАП. Сума штрафу — 850 грн.

Відкликання з відпустки за власний рахунок

Якщо працівник уже пішов у відпустку за власний рахунок, відкликати з неї неправомірно. Хоч би які форс-мажорні лиха не спіткали підприємство.

Запам’ятайте правило: відкликати можна тільки із щорічної відпустки. І то тільки за певних умов. Так скеровує стаття 12 Закону про відпустки. А відпустка за власний рахунок, що цілком очевидно, до щорічних аж ніяк не належить.

Відпустка за власний рахунок з подальшим звільненням

Ще одна ілюзія. Як і відкликання з відпустки за власний рахунок.

Працівник має право звільнитися за власним бажанням чи за угодою сторін, перебуваючи у відпустці без збереження зарплати. А ось отримати відпустку за власний рахунок з наступним звільнення — ні.

Про те, що працівник, який звільняється, має право на невикористану відпустку, Закон про відпустки говорить вже в перших рядках (ч. 1 ст. 3). Датою звільнення у цьому разі буде останній день відпустки. Роботодавець не вправі відмовити працівнику у відпустці з наступним звільненням. Не спрацює й такий аргумент як «графік  передбачає відпустку в інший період».

Але чи можна назвати відпустку за власний рахунок «невикористаною»?

Звичайно ж, ні! Невикористані — це ті відпустки, право на які працівник не втрачає при звільненні, тобто за які роботодавець повинен виплатити компенсацію. Такими відпустками є щорічна відпустка (основна та додаткові) та додаткова соціальна відпустка працівникам, які мають дітей, передбачена статтею 19 Закону про відпустки.

Тож, якщо працівник хоче отримати відпустку за власний рахунок, а відтак звільнитися, не називайте це «відпусткою з наступним звільненням».

Компенсація відпустки при звільненні: 8 гострих запитань

Відпустка за свій рахунок і лікарняний

Працівник захворів під час відпустки за власний рахунок — не продовжуйте відпустку, а дні хвороби, що припали на час відпустки, не оплачуйте (ст. 11, ст. 20 Закону «Про відпустки», п. 6 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV).

Продовжують чи переносять на інший період щорічну відпустку та додаткову відпустку працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, якщо під час таких відпусток трапилася тимчасова непарцездатність  Усі інші види відпусток, у т. ч. без з/п, — ні.

Чи зараховується відпустка за власний рахунок до стажу

Стажі бувають різні.

Два найуживаніших в кадровій практиці — стаж для лікарняного і стаж для відпустки.

Як обчислювати стажу роботи, який дає право на відпустку, — наставляють стаття 82 КЗпП та стаття 9 Закону «Про відпустки».

Так, до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, зараховують, зокрема, час перебування у відпустках без збереження заробітної плати, наданих відповідно до статей 25 і 26 Закону про відпустки. Виняток — відпустка без збереження зарплати для догляду за дитиною на підставі медичного висновку — так звана відпустка до 6 років.

А ось якщо йтиметься про стаж для додаткової щорічної відпустки (за роботу зі шкідливими чи важкими умовами праці, за особливий характер праці), то жоден різновид відпусток за власний рахунок до такого стажу не зараховуйте (ст. 9 Закону «Про відпустки»).

Чи переноситься відпустка за власний рахунок

Ні. Відпустка за власний рахунок не переноситься. Кадровики часто кажуть – згоряє. Якщо в 2019 році людина жодного разу не попросила вас про відпустку за власний рахунок, у 2020-му отримати 15 днів за поточний рік і ще 15 за 2019-й працівник вже не зможе. Се ля ві…

logo
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

57 секунд на реєстрацію і документ Ваш!


А також шпаргалки, зразки кадрових документів, форми звітів

та цілий банк посадових інструкцій без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Користуватися вільно порталом
Зареєструватися і скачати
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

57 секунд на реєстрацію і документ Ваш!


А також шпаргалки, зразки кадрових документів, форми звітів

та цілий банк посадових інструкцій без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Користуватися вільно порталом
Зареєструватися і скачати
Може, нарешті зареєструєтеся?


На сайті стільки всього корисного... ммм

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Користуватися вільно порталом
Зареєструватися