Зразок наказу на «чорнобильську» відпустку

1 серпня 2019
6090
Середній бал: 5 із 5

Роботодавець оформлює надання додаткової оплачуваної відпустки постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії наказом. Скачайте зразок оформлення наказу на «чорнобильську» відпустку, щоб не упустити жодної деталі.

Відпустки, на які мають право постраждалі від аварії на ЧАЕС і ті, хто працює на території радіоактивного забруднення, визначає

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII (далі — Закон № 796) визначає 4 види відпусток, на які мають право постраждалі від аварії на ЧАЕС і ті, хто працює на території радіоактивного забруднення, а саме:

1. Додаткова оплачувана відпустка постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії.

2. Додаткова оплачувана відпустка батькам дитини з інвалідністю, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою.

3. Відпустка без збереження зарплати постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 категорії, що проживає в зоні гарантованого (добровільного) відселення та має неповнолітню дитину.

4. Щорічна основна відпустка працівникам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення.

Для надання додаткової оплачуваної відпустки постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії роботодавець видає наказ. Підставою в наказі на «чорнобильську» відпустку буде посвідчення потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) 1 або 2 категорії.

Скачайте приклад наказу, щоб по аналогії оформити на вашому підприємстві.

Наказ на додаткову «чорнобильську» відпустку

приклад наказу на чорнобильську відпустку

СКАЧАТИ


Якщо працівник прийнятий на роботу після початку нового календарного року і відпустка не запланована графіком, працівник має написати заяву на «чорнобильську» відпустку.

Детально про порядок оформлення «чорнобильських» відпусток читайте у консультації «Як надавати чорнобильські відпустки».


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo