Заміна призваного працівника

23 листопада 2020
1848
Середній бал: 5 із 5

Роботодавець має зберегти робоче місце і посаду за працівником, що проходить строкову військову службу. Яким чином замінити працівника, який проходить строкову службу? Розкажемо у статті

Способи замінити строковика

Загалом є чотири способи замінити строковика:

  1. тимчасово перевести на посаду іншого працівника;
  2. перерозподілити обов’язки між іншими працівниками;
  3. укласти з іншим працівником договір про роботу за внутрішнім сумісництвом;
  4. прийняти сторонню особу за строковим трудовим договором.

Перші три способи мають суттєві недоліки. Переведення спричинить ланцюгову реакцію: знайдете працівника на місце призваного — відтак шукатимете, ким замінити переведеного. Розподіл обов’язків та внутрішнє сумісництво погіршать якість роботи. Зокрема, сумісник виконуватиме трудову функцію лише частину робочого дня.

На строкову службу призивають чоловіків. Чоловіки працюють здебільшого на умовах повної зайнятості. Тому оптимальний спосіб заміни — прийняти сторонню особу за строковим трудовим договором.

Алгоритм прийняття на роботу за строковим трудовим договором

⚠️ Зверніть увагу!

Строковий трудовий договір укладають, зокрема, коли трудові відносини не можна встановити на невизначений строк з урахуванням умов виконання роботи (ст. 23 КЗпП).

Такий варіант на підходить: робота має постійний характер, але запропонувати її роботодавець може лише на час відсутності працівника, який виконує військовий обов’язок

Особа пише заяву про прийняття на роботу. У заяві обов’язково зазначає, що трудові відносини матимуть строковий характер. Якщо укладатимете трудовий договір у письмовій формі, заява не потрібна, — пункт про строковість включіть до тексту договору.

Роботодавець видає наказ про прийняття на роботу. У наказі обов’язково зазначте строковість трудових відносин.

Строк трудового договору з працівником на час відсутності строковика

Закон чітко визначив строки військової служби (далі — строкова служба), однак не обмежуйте строк договору точними календарними датами.

Увільніть працівника, призваного на строкову службу, на час проходження строкової служби. Заміну прийміть на час служби основного працівника, але до дати фактичного виходу на роботу основного працівника.

Як увільнити від роботи працівника, призваного на строкову військову службу

Встановлення випробування працівнику, прийнятому на місце призваного на строкову військову службу

Випробування можна встановити тільки працівнику, прийнятому на час строкової військової служби призваного, що не має ступеня вищої освіти спеціаліста або магістра.

Призовники, які мають ступінь вищої освіти спеціаліста або магістра, служитимуть до 12 місяців. Випробування не встановлюють особам, з якими укладають трудовий договір строком до 12 місяців (ст. 26 КЗпП).

Якщо строк служби призваного працівника становитиме до 18 місяців, роботодавець може домовитися з працівником про укладення трудового договору з випробуванням.

Штрафи 2022

logo