Хто готує звіт № 7-ПВ

22 березня 2021
922
Середній бал: 5 із 5

Кадровику доручили підготувати звіт № 7-ПВ «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників». Чи правильно це та як діяти кадровику в такій ситуації?

Державне статистичне спостереження щодо рівня зарплати працівників за статтю, віком, освітою та професійними групами містить інформацію, якою володіє:

  • бухгалтерська служба,
  • кадрова служба.

Тому кадровик бере участь у формуванні звіту № 7-ПВ.

Алгоритм, як заповнювати форму, навели у Роз’ясненнях щодо форми державного статистичного спостереження № 7-ПВ (один раз на чотири роки) «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» від 14.07.2020 № 19.1.2-12/14-20 (далі — Роз’яснення).

Звіт № 7-ПВ містить три розділи. Показники розділів I і II відображають дані в цілому по підприємству (без виділення структурних підрозділів) станом на кінець 2020 року.

Хто готує звіт № 7-ПВ
Ольга Догадінапровідний експерт MCFR Кадри
Ця стаття може здатися занадто «революційною». Адже такі речі, як Звіт № 1-ПВ, розрахунок нормативної кількості працівників чи направлення на медогляд міцно засіли в звичному переліку справ кадровика. А чи насправді це ваші обов’язки? Не закликаємо до професійного «заколоту», але хочемо, щоб ви знали, коли маєте повне право сказати тверде «ні»

logo