Затвердження графіка відпусток

12 лютого 2022
1501
Середній бал: 5 із 5
порталу «Кадровик-01»

Законодавство не встановлює єдиного алгоритму затвердження графіка відпусток. Оберіть, що підходить саме вашому підприємству або організації. Які є способи для затвердження графіка, розглянемо у статті.

Хто затверджує графік відпусток

Графік затверджується влaсником або уповноваженим ним органом зa погодженням з виборним органом пeрвинної профспілкової організації (профспілковим представником) aбо іншим уповноваженим на представництво тpудовим колективом органом, і доводиться дo відома всіх працівників (ст. 10 Закону про відпустки; ст. 79 КЗпП).

Оскільки законодавство нe регламентує форму графіка відпусток, складати його можна складати у довільній формі, враховуючи норми ДСТУ 4163:2020.

Зразок форми графіка відпусток 2022

Оскільки не існує нормативного документа про затвердження графіку відпусток, то й запитань з цього приводу у кадровиків чимало.

Як затвердити графік відпусток

Затвердження графіка відпусток на 2022 рік правомірне двома способами.

Спосіб № 1. Графік можна затвердити як окремий документ, наклавши затверджувальну візу керівника.

Пам’ятайте, що це документ управлінської документації, тож в ньому повинні бути всі обов’язкові реквізити. Перший спосіб обирають, коли відсутні додаткові вказівки до виконання графіка відпусток.

Якщо необхідно надати вказівки, приміром ознайомити з графіком, роздати керівникам структурних підрозділів витяги із графіка відпусток, затвердіть його способом № 2.

Спосіб № 2. Затвердження графіка відпусток наказом.

Такий наказ про затвердження графіка відпусток належить до групи наказів з адміністративно-господарських питань. Зберігайте його протягом 5 років.

Також обираючи другий спосіб затвердження графіка, оформте на ньому гриф затвердження наказом.

Увага! Відсутність графіка відпусток може кваліфікуватися як «порушення інших вимог трудового законодавства» й потягне за собою відповідальність у вигляді штрафу.

logo