Як оформити увільнення працівника через призов по мобілізації

4 березня 2022
55057
Середній бал: 5 із 5

Експерти MCFR Кадри роз’яснили, хто і як може призвати працівника на військову службу під час мобілізації. А також підготували для вас зразок наказу про увільнення у зв’язку з призовом по мобілізації. Наша команда продовжує працювати для вас і в умовах воєнного стану.


На військову службу під час мобілізації призивають територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Не плутайте з резервістами, які могли самостійно з’явитися до військових частин або призиватися через ТЦК. Служба за призовом під час мобілізації — це інший вид військової служби.

ТЦК має надати працівнику повістку, хоча не виключаємо, що працівник міг самостійно звернутися до ТЦК або прийти за телефонним дзвінком.

Якщо працівник надав повістку — видайте на її підставі наказ про увільнення від роботи на час служби за призовом зі збереженням місця роботи, посади та середнього заробітку (ст. 119 КЗпП).

Працівник, який не надав повістку, не залишиться фінансово незахищеним. Зверніться до ТЦК, в якому працівник перебуває на обліку, із запитом щодо дати призову. Зазначте у запиті, що потребуєте інформації, щоб забезпечити гарантії працівнику на час служби. Працівник позбавлений можливості зробити це самостійно.

Наказ про увільнення у зв’язку з призовом по мобілізації

Наказ про увільнення у зв’язку з призовом по мобілізації

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Любі читачі, з першого дня війни команда MCFR Кадри продовжує надавати професійну підтримку, публікувати роз’яснення про роботу в умовах воєнного стану. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете

передплатити наш електронний журнал «Кадровик-01» або систему «Expertus: Кадри»

.
logo