Наказ призупинення трудового договору: зразок

14 квітня 2022
14572
Середній бал: 5 із 5
порталу «Кадровик-01»

Призупинити трудові відносини має право як працівник, так і роботодавець. Тримайте напохваті зразок наказу про призупинення трудового договору на час воєнного стану.

Відповідно до ч. 1 ст. 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ (далі — Закон № 2136) дію трудового договору можна призупинити у зв’язку з військовою агресією проти України, що виключає можливість надати та виконувати роботу.

Незалежно від того, хто саме ініціював призупинення трудового договору: роботодавець чи працівник, необхідно скласти відповідний наказ.

Експерти MCFR Кадри підготували для вас зразок наказу про призупинення трудового договору через військовий стан в Україні.

Зразок наказу про призупинення трудового договору

Наказ призупинення трудового договору зразок

СКАЧАТИ

Важливо! Якщо призупинення трудового договору ініціює роботодавець, заява працівника не потрібна.

Нагадаємо, що у випадку, коли призупиняєте трудові договори з кількома працівниками, можете скласти зведений наказ про призупинення трудового договору.Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Передплатіть зі знижкою 50% на пів року журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Expertus: КадриБудьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Відновлюємо економіку України разом ????????


logo