Зразок наказу про встановлення неповного робочого часу

5 травня 2022
9165
Середній бал: 5 із 5
порталу «Кадровик-01»

За мирних часів неповний робочий час з ініціативи роботодавця встановлюйте у спосіб зміни істотних умов праці та попереджайте працівника письмово щонайпізніше за два місяці. В умовах воєнного стану не потрібно повідомляти працівника за два місяці про таке запровадження. Однак в обох випадках необхідно видати наказ про встановлення неповного робочого часу на підприємстві або конкретному працівнику. Скористайтеся зразками наказів, які підготували для вас експерти MCFR: Кадри з дотриманням вимог національного стандарту ДСТУ 4163:2020.

Як встановити неповний робочий день або неповний робочий тиждень

Неповний робочий час — це робочий час, що менший від норми часу, передбаченої законодавством (п. 11 ч. 1 ст. 1 Закон України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI).

Кодекс законі про працю України конкретизує такі різновиди неповного часу як неповний робочий день та неповний робочий тиждень (ст. 56 КЗпП), а на практиці нерідко використовують і їх комбінацію.

Тобто в тексті наказу про неповний робочий час необхідно чітко прописати вид неповного робочого часу.

Нагадаємо, що з 27 квітня 2022 року усі установи зобов’язані застосовувати стандарт ДСТУ 4163:2020 при складанні управлінських документів і роботі зі службовими документами.

Експерти MCFR Кадри підготувати для вас наказ про встановлення неповного робочого часу з отриманням вимог нового стандарту.

Наказ про неповний робочий час: зразок

зразок наказу про встановлення неповного робочого часу

СКАЧАТИ


В умовах воєнного стану роботодавець має право запровадити неповний робочий час за спрощеною процедурою, однак документальне оформлення у вигляді наказу необхідне.

 

logo