text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Типова форма № П-3 «Наказ про надання відпустки»

  • 19 травня 2016
  • 12793

Наказ про надання відпустки можна скласти за типовою формою № П-3. Ця форма призначена для оформлення наказу про надання будь-якої відпустки, а не лише щорічної. На основі форми П-3 можна оформити наказ про відпустку без збереження заробітної плати або відпустку по вагітності та пологах.

Типова форма наказу про надання відпустки № П-3  — затверджена наказом Держкомстату України від 05.12.2008 № 489. Складання наказів за типовими формами допомагає уникнути помилок, оскільки практично всю інформацію, що має міститися в наказах, уже передбачено типовими формами.

За потреби кадровик може доповнювати накази, складені за типовими формами, іншими показниками, вносити зміни до форматів типових форм.

Типову форму № П-3 «Наказ про надання відпустки» доцільно доповнити графою для зазначення підстави надання відпустки. Приміром, графік відпусток, заява працівника, листок непрацездатності у разі надання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами тощо.

Також накази, що складають за типовими формами, необхідно доповнити таким обов’язковим реквізитом як місце складання або видання документа. А ось доповнювати типові форми словом НАКАЗУЮ, яке використовується при складанні наказів, за формою, відмінною від типової, недоцільно.

Бланк наказу про надання відпустки за формою № П-3 (скачати)

бланк наказу на відпустку форма п 3

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Документ №1.doc
  • бланк наказу на відпустку (форма № П-3).pdf
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся