СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Номенклатура справ бухгалтерії – у журналі «Довідник секретаря та офіс-менеджера» № 10/2014!

  • 27 жовтня 2014
  • 2066

Традиційно наприкінці року ми розглядаємо порядок складання номенклатур справ (номенклатур справ структурних підрозділів, зведеної номенклатури справ) — наявність цих документів у кожній організації передбачено законодавством

Традиційно наприкінці року ми розглядаємо порядок складання номенклатур справ (номенклатур справ структурних підрозділів, зведеної номенклатури справ) — наявність цих документів у кожній організації передбачено законодавством.

Аби полегшити Вашу роботу, публікуємо Примірну номенклатуру справ бухгалтерії на 2015 рік. Знаємо, що вона стане у пригоді будь-якій організації, адже враховує усі зміни у законодавстві, що сталися упродовж року.

У жовтневому «Довіднику» до уваги читачів:

  • принципи роботи з відеодокументами — відеоматеріали створюються в діяльності організацій всіх рівнів і форм власності (варто пригадати хоча б невеличкі рекламні ролики товарів і послуг), однак питання організації відеодокументів у діловодстві залишається малодослідженим;
  • правила складання та зразок Акта про пожежу — саме на його підставі організація може списати збитки від пожежі або вимагати їх відшкодування;
  • порядок супроводу та документування ділових заходів — наявність відповідних навичок належить до топ-переліку вимог, які роботодавці висувають до секретарів, помічників керівника, офіс-адміністраторів;
  • правила написання комерційної пропозиції — вміння гідно представляти компанію, зацікавлювати й схиляти до співпраці потенційних клієнтів і партнерів неодмінно високо оцінить ваш керівник.

Повний зміст журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» № 10/2014>>>

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю