• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Зазнав змін Порядок надання адресної допомоги особам, які переміщуються з Криму та зони проведення АТО, для покриття витрат на проживання

Зазнав змін Порядок надання адресної допомоги особам, які переміщуються з Криму та зони проведення АТО, для покриття витрат на проживання

24 жовтня 2014 64
Кабінет Міністрів України постановою від 16.10.2014 № 554 вніс зміни до постанови від 01.10.2014 № 505, якою затверджено Порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Кабінет Міністрів України постановою від 16.10.2014 № 554 вніс зміни до постанови від 01.10.2014 № 505 (далі — Постанова № 505), якою затверджено Порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (далі — Порядок).

Відповідно до п. 4 Постанови № 505 Міністерству соціальної політики виділено 510000 тис. гривень для надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Порядок не зазнав суттєвих змін, однак було деталізовано порядок взаємодії підрозділів з питань соціального захисту населення різних рівнів як між собою, так і з Мінсоцполітики України.

Важливою новацією є встановлення чітких календарних строків, в які уповноваженими органами мають бути вчинені дії з виплати допомоги.

Так, рішення про призначення допомоги (відмову в призначенні) має бути прийняте протягом 10 днів після подання уповноваженим представником сім’ї заяви та необхідних документів.

Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі — уповноважені органи) щомісяця до 10 та 20 числа мають бути подані заявки про потребу в коштах на виплату грошової допомоги структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій, які, в свою чергу, подають до Мінсоцполітики України узагальнену заявку.

Мінсоцполітики України після надходження заявок має три робочих дні для перерахування коштів структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій, останні протягом двох днів перераховують кошти на рахунки уповноважених органів.

Грошова допомога перераховується уповноваженим органом на відкритий уповноваженим представником сім'ї банківський рахунок не пізніше двох робочих днів після надходження коштів на рахунок уповноваженого органу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×