Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Визначено порядок формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»

  • 22 жовтня 2014
  • 66

Мінюст визначив порядок формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»

Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», затверджене наказом Мінюсту від 16.10.2014 № 1704/5 (далі — Положення), визначає процедуру внесення до електронної бази даних — Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» (далі — Реєстр), — а також виключення з неї і надання відомостей про таких осіб.

Відомості про осіб, щодо яких застосовано заборону, передбачену частиною третьою або четвертою статтею 1 Закону України «Про очищення влади» від 16.09.2014 № 1682-VII (далі — Закон № 1682-VII) вносяться Департаментом кадрової роботи та державної служби або головними управліннями юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі не пізніше ніж на третій день після їх отримання Мінюстом за підставами визначеними частиною другою розділу ІІ Положення:

  • надходження інформації про звільнення особи з посади;
  • надходження інформації про неподання заяви особою у строк, передбачений частиною другою статті 4 Закону № 1682-VII;
  • надходження електронної копії рішення суду, яке набрало законної сили;
  • надходження копії висновку про результати перевірки, яким встановлено недостовірність відомостей, визначених пунктами 1 та/або 2 частини п’ятої статті 5 Закону № 1682-VII;
  • надходження копії висновку про встановлення перевіркою факту належності особи до переліку осіб, щодо яких застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону № 1682-VII.

Положення частиною четвертою розділу ІІ визначає відомості про особу, щодо якої застосовано заборону, які вносяться до Реєстру.

Інформація з Реєстру надається головними управліннями юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі протягом трьох робочих днів на письмовий запит фізичної особи (уповноваженої нею особи), форму якого подано у додатку 3 Положення, у якому мають бути обов’язково вказані дані, необхідні для пошуку інформації відповідно до частиною п'ятою розділу ІІІ Положення.

Відомості з Реєстру надаються у вигляді витягу з Реєстру (додаток 1, 2 Положення), чи інформаційної довідки (додаток 4 Положення), які скріплюються підписом заступника Міністра — керівника апарату або директора Департаменту кадрової роботи та державної служби.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю