Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014 в Одесі відбувся

3 жовтня 2014
156
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

29 вересня 2014 року у м. Одесі декілька сотень фахівців кадрових служб взяли участь у Всеукраїнському Кадровому Конгресі —2014

29 вересня 2014 року у м. Одесі декілька сотень фахівців кадрових служб взяли участь у Всеукраїнському Кадровому Конгресі —2014. Мета проведення заходу — інформування професійної спільноти про важливі новації в законодавстві, підвищення престижності праці спеціалістів кадрових служб та запровадження професійного свята — Дня кадровика.

Ініціатор проведення Всеукраїнського кадрового конгресу — напрям «МЦФЕР: Кадри» Цифрового видавництва МЦФЕР, журнал «Кадровик-01», експертно-правова система «Expertus: Кадри» — висловлює щиру подяку за підтримку Одеському обласному центру зайнятості та Одеському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Під час урочистої церемонії відкриття Конгресу учасників привітали Ірина Іванченко, шеф-редактор журналу «Кадровик-01» та експертно-правової системи «Expertus: Кадри», та провідний експерт у сфері кадрового документування Юлія Видиборець, один з кращих експертів України у сфері трудового права, головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Кадри».

Найактивніших спеціалістів кадрової сфери було нагороджено почесними дипломами. Так, за високу професійну майстерність і невпинне прагнення до самовдосконалення отримали нагороди керівники і спеціалісти кадрових служб таких організації: ТОВ «Телекомунікаційні Технології», ПрАТ «Одеський коньячний завод», ТОВ «Хумана Південь», ПАТ «Пивоварня Південна», ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод», ТОВ «Архо-торгівельна мережа», ЖКХ Чорноморської селищної ради, ТОВ «ЮНЛ», ТОВ «СБК «Новофлот», ООО «Ди Борго Консалтинг».

Для представників кадрових служб у першій частині заходу була проведена лекція за темою «Важливі зміни у сфері захисту персональних даних». Про зміни у захисті персональних даних і необхідні дії з боку кадрових служб розповіла Ірина Альбертівна Іванченко, керівник тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри».

Друга частина заходу розпочалася із розіграшу лотереї та вручення переможцям комплектів професійної літератури.

Наступна лекція була присвячена актуальним питанням трудових відносин з працівниками, яких призвано на військову службу у зв’язку з мобілізацією, і працевлаштуванню людей, які були змушені залишити свої домівки у Донецькій та Луганській областях і шукати допомоги. Про законодавче регулювання і практичні аспекти цих питань докладно розповіла учасникам Конгресу Юлія Вікторівна Видиборець. До речі, Юлія Вікторівна — один із найдосвідченіших експертів з цієї теми, адже за її плечима тільки у 2014 році вже кілька десятків семінарів-практикумів, а також статей і консультацій у професійних виданнях щодо трудових відносин з працівниками, призваними у зв’язку з мобілізацією; а ще Юлія Вікторівна — один з авторів і упорядників методичного посібника «Військовий облік з нуля», який вийшов друком у 2012 році як один з випусків «Бібліотеки Кадровика».

Під час Конгресу учасники мали змогу долучитися до підписання звернення щодо запровадження в Україні професійного свята — Дня кадровика.

Наступні міста, в яких відбудеться Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014 року, — це Харків, Київ та Львів. Тож запрошуємо всіх бажаючих пройти легку реєстрацію та взяти участь у великих кадрових зборах.

logo