Чи враховують до стажу держслужби період відпустки без збереження зарплати

26 вересня 2014 54
Пенсійний фонд України пояснює, чи буде зарахований час перебування у відпустці без збереження заробітної плати до стажу державної служби при призначенні пенсії?

Запитання: Я займаю посаду державного службовця. У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» мені надано відпустку без збереження заробітної плати на два місяці. У травні 2015 року я досягну пенсійного віку та хочу вийти на пенсію відповідно до Закону України «Про державну службу». Чи буде зарахований час перебування у відпустці без збереження заробітної плати до стажу моєї державної служби при призначенні пенсії?

Відповідь: Стаж державної служби для призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу» обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283 (далі – Порядок).

Згідно із пунктом 4 Порядку, документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи.

Отже, час перебування у відпустці без збереження заробітної плати буде зараховано до стажу державної служби за записами трудової книжки.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка





© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалів



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!