Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Українці, нагороджені орденом Героїв Небесної Сотні, прирівняні до осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

  • 24 вересня 2014
  • 833

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб, які нагороджені орденом Героїв Небесної Сотні» від 02.09.2014 №1661-VII (далі — Закон № 1661), яким внесено зміни до відповідних законів

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб, які нагороджені орденом Героїв Небесної Сотні» від 02.09.2014 №1661-VII (далі — Закон № 1661), яким внесено зміни до відповідних законів.

Внесено зміни до статті 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII (далі — Закон про статус ветеранів війни).

Відтепер до осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, віднесено осіб, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні (далі — Орден). Відповідно, такі особи мають право на пільги, визначені статтею 16 Закону про статус ветеранів війни, серед яких:

  • безоплатне першочергове забезпечення санаторно-курортним лікуванням з компенсацією вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад. Порядок надання путівок, розмір та порядок виплати компенсації визначаються Кабінетом Міністрів України;
  • переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників незалежно від часу роботи в організації, першочергове працевлаштування при ліквідації організації;
  • безоплатне навчання і перенавчання нових професій за місцем роботи в навчальних закладах системи державної підготовки і перепідготовки кадрів, а також у платних навчальних закладах і на курсах;
  • надання щорічної оплачуваної відпустки, а також додаткової відпустки без збереження заробітної плати терміном до трьох тижнів на рік у зручний час.

Зміни також внесено до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» від 01.06.2000 № 1767-III (далі — Закон № 1767). Перелік осіб, яким встановлюється пенсія за особливі заслуги перед Україною, доповнено особами, нагородженими Орденом (ст. 1 Закону № 1767).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю