text
Кадровик01

Зареєструвати розірвання трудового договору можна у будь-якому центрі зайнятості

  • 18 вересня 2014
  • 53

Мінсоцполітики та Мін’юст спільним наказом спростили процедуру зняття з реєстрації трудового договору. Якщо раніше це можна було зробити лише у центрі зайнятості, який зареєстрував зазначений договір, то з набранням вказаним наказом чинності зареєструвати розірвання трудового договору з метою підтвердження записів у трудовій книжці можна буде у будь-якому центрі зайнятості.

Міністерство соціальної політики України на своєму офіційному сайті повідомило про підписання міністром соціальної політики Людмилою Денісовою та міністром юстиції Павлом Петренком спільного наказу від 16.09.2014 № 661/1541/5, яким передбачено внесення відповідних змін до Інструкції про порядок ведення трудових книжок.

Чинними нормативно-правовими актами передбачено, що зняття з реєстрації трудового договору між працівником та фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності та фізичною особою, що використовує найману працю, здійснюється лише у тому центрі зайнятості, який його зареєстрував. «В нинішній ситуації, коли з території проведення АТО виїхали сотні тисяч громадян, цей порядок став обтяжливим, а інколи — і нездійсненим. Адже деякі центри зайнятості в Донецькій та Луганській областях не працюють, та й поїздка до цих регіонів задля оформлення розірвання трудових відносин не завжди є можливою. Через це багато вимушених переселенців офіційно залишаються в статусі працюючих осіб, що ускладнює їх працевлаштування за новим місцем проживання,» — пояснила Денісова необхідність прийняття змін.

Наразі наказ проходить процедуру реєстрації у Міністерстві юстиції, після чого його буде оприлюднено і він набере чинності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон