Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Для вимушених переселенців реєстрація актів цивільного стану проводитиметься за місцем звернення

  • 17 вересня 2014
  • 332

Через неможливість виконання повноважень реєстраторів у зв’язку з проведенням антитерористичної операції та зберіганням актових записів в районі її проведення Мін’юст змінив порядок реєстрації актів цивільного стану

Міністерство юстиції України наказом «Про окремі питання діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану» від 10.09.2014 № 1517/5, який набрав чинності 16.09.2014, внесло зміни до нормативних актів, що регулюють питання діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Відтепер для громадян України, які вимушено переселились із зони проведення АТО чи з тимчасово окупованої території України, процедуру реєстрації актів цивільного стану, внесення змін у актові записи, їх поновлення чи анулювання здійснюватимуть відділи державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника.

У разі якщо неможливо витребувати документи про державну реєстрацію актів цивільного стану у зв’язку з їх зберіганням на тимчасово окупованій території України, актовий запис поновлюється у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, до якого подано відповідну заяву, чи у відділі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання громадянина України, яке знаходиться за межами тимчасово окупованої території України.

Відповідні зміни внесено до пункту 3 розділу I Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Мін’юсту від 18.10.2000 № 52/5, та Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджених наказом Мін’юсту від 12.01.2011 № 96/5, а також до Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженої наказом Мін’юсту від 24.07.2008 № 1269/5.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю