СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Про луганських корупціонерів можна буде дізнатися у Харкові

  • 12 вересня 2014
  • 32

Оскільки на території Луганської області відсутній доступ до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, Мін’юст 03.09.2014 видав наказ № 1459/5, відповідно до якого до відновлення доступу функції реєстратора з формування та надання інформації з Реєстру тимчасово покладено на Головне управління юстиції у Харківській області

Оскільки на території Луганської області відсутній доступ до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, Мін’юст 03.09.2014 видав наказ № 1459/5, відповідно до якого до відновлення доступу функції реєстратора з формування та надання інформації з Реєстру тимчасово покладено на Головне управління юстиції у Харківській області.

Міністерство юстиції України своїм наказом «Про тимчасові заходи щодо формування та надання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, у зв’язку з відсутністю доступу до нього на території Луганської області» від 03.09.2014 № 1459/5 визначило, що до відновлення доступу до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (далі — Реєстр), на території Луганської області функції реєстратора Реєстру (Головного управління юстиції у Луганській області) з формування та надання інформації з Реєстру тимчасово покласти на Головне управління юстиції у Харківській області.

Отже, для отримання відомостей з Реєстру, зокрема, щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, установам з Луганщини слід тимчасово звертатися до Харкова.

Зазначений наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю