Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Внесено зміни у Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури

  • 10 вересня 2014
  • 931

Міністерство культури наказом від 07.08.2014 № 621 затвердило зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури

Міністерство культури наказом від 07.08.2014 № 621 затвердило зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури.

Наказом Міністерства культури України «Про затвердження Змін до Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури» від 07.08.2014 № 621 (далі — Наказ № 621) внесено зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.10.2011 № 75.

Відтепер позачергова атестація педагогічних працівників може проводитись у будь-який рік міжатестаційного періоду також для осіб, які мають досягнення у педагогічній роботі, пройшли підвищення кваліфікації та подали заяви про проходження позачергової атестації.

Перелік підстав для проведення позачергової атестації, зокрема, доповнено поданням відповідного органу управління сфери культури щодо проведення позачергової атестації керівних кадрів при неналежному виконанні ними посадових обов’язків.

Згідно із Наказом № 621 призначенню керівника має передувати проведення його атестації. У разі призначення особи на посаду керівника атестаційна комісія відповідного рівня проводить його атестацію у строки, визначені головою атестаційної комісії (не більше одного місяця).

Педагогічні працівники, які суміщують посади керівника та викладача, викладача і концертмейстера, викладача і методиста, концертмейстера і методиста, атестуються окремо за кожною посадою.

Атестація педагогічних працівників, які працюють за сумісництвом та обіймають однакові з основним місцем роботи посади, здійснюється за основним місцем роботи. Під час проведення атестації, атестаційна комісія може враховувати результати педагогічної діяльності педагогічного працівника на роботі за сумісництвом.

Педагогічним працівникам, які підлягають черговій атестації, але не претендують на підвищення тарифної ставки, кваліфікаційної категорії, присвоєння педагогічного звання і не мають зауважень до своєї роботи з боку керівника навчального закладу, батьків, учнів, студентів, на підставі письмової заяви педагогічного працівника атестаційна комісія може підтвердити встановлену тарифну ставку, кваліфікаційну категорію «спеціаліст», «спеціаліст другої категорії», «спеціаліст першої категорії» та порушити клопотання перед атестаційною комісією 2-го, 3-го або 4-го рівнів про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання до проходження наступної атестації на загальних підставах.

Наказом № 621 уточнено коло обов’язків атестаційних комісій усіх рівнів, а також прописано дії голови атестаційної комісії нижчого рівня у разі його незгоди з рішенням атестаційної комісії вищого рівня тощо. Наказ № 621 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю