Кадровик01

Запущено сервіс перевірки стану оформлення паспорта-картки

  • 29 лютого 2016
  • 200

З 26.02.2016 громадяни, які подали заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі картки, зможуть перевірити стан оформлення документа або ж його готовність до видачі на сайті міграційної служби України

З 26.02.2016 громадяни, які подали заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі картки, зможуть перевірити стан оформлення документа або ж його готовність до видачі на сайті міграційної служби України.

Сервіс доступний за посиланням: dmsu.gov.ua/perevirkastanu.php, і працює аналогічно сервісу перевірки стану оформлення закордонного паспорта, який було запущено 05.11.2015.

Для перевірки необхідно ввести серію та номер документа, на підставі якого оформлюється паспорт (на сьогодні — це свідоцтво про народження).

Записатися на оформлення та на видачу паспорта-картки можна у системі електронної черги, яка в тестовому режимі вже працює в 6 районах міста Києва: Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Печерському та Святошинському. Сервіс онлайн-запису в чергу доступний за посиланням: dmsu.gov.ua/online.

Найближчим часом електронна черга працюватиме в усіх підрозділах Києва, після чого розпочнеться її впровадження в усіх областях України.

ДМС нагадала, що з 11.01.2016 розпочато оформлення паспорта громадянина України у формі картки для громадян, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Для інших категорій громадян послуга буде доступною після прийняття Верховною Радою України законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» (№ 3224), який у лютому було прийнято в першому читанні.

Паспорт-картка — це документ, який протягом найближчих 4-5 років має змінити морально застарілі внутрішні паспорти-книжечки. Новий паспорт запроваджується разом з новою системою ідентифікації, що є однією з умов для лібералізації візового режиму ЄС для України. Новий документ має електронний безконтактний чіп, завдяки якому підроблення паспорта неможливе.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон