Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Право жінок на достроковий вихід на пенсію можуть продовжити

  • 5 вересня 2014
  • 179

Пропонується продовжити передбачене Законом «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» право виходу на пенсію у 55 років непрацюючим жінкам, які мають не менше 30 років страхового стажу

Під час засідання 3 вересня Комітетом розглянуто альтернативні проекти законів: про внесення змін до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (щодо права жінок дострокового виходу на пенсію) (реєстр. № 4476а) та про внесення змін до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо продовження надання жінкам права дострокового виходу на пенсію (реєстр.№ 4476а-1) та прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект закону за реєстр. № 4476а.

Законопроектами пропонується продовжити передбачене Законом «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» право виходу на пенсію у 55 років непрацюючим жінкам, які мають не менше 30 років страхового стажу.

При цьому, якщо законопроектом за реєстр.№ 4476а пропонується надати можливість виходу на пенсію для таких жінок у 55 років без обмеження будь-яким терміном, то законопроектом за № 4476а-1 термін дострокового виходу на пенсію продовжується на 1 рік до 1 січня 2016 року.

Довідково: З 1 жовтня 2011 року відповідно до Закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» №3668-VI від 8 липня 2011 року пенсійний вік для жінок, які народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 грудня 1961 року, підвищується поступово з 55 років до 60 років.

Водночас у період до 1 січня 2015 року збережено можливість виходу на пенсію жінок після досягнення 55 років. Таке право мають жінки, які звільнилися з роботи за наявності страхового стажу не менше 30 років. У цьому випадку розмір їх пенсії зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію (пункт 7-2 «Прикінцевих положень» Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю