Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Зарахування до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги, періоду роботи в медичному коледжі

  • 2 вересня 2014
  • 62

Чи зараховується до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги згідно із пунктом 7-1 розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», період роботи в медичному коледжі з 1994 року на посаді заступника директора з практичного навчання?

Чи зараховується до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги згідно із пунктом 7-1 розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», період роботи в медичному коледжі з 1994 року на посаді заступника директора з практичного навчання?

Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплату (далі – Порядок), затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1191. Порядком передбачено зарахування до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги, періодів роботи в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, що передбачені, зокрема, Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (далі – Перелік).

Згідно із розділом «1. Освіта» Переліку, право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, які працюють, зокрема, у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації на посаді заступника директора з навчально-виховної (навчальної, виховної, навчально-виробничої) роботи.

Посада заступника директора з практичного навчання у вищому навчальному закладі І-ІІ рівнів акредитації Переліком не передбачена, тому для зарахування періоду роботи особи в коледжі з 1994 року на вищезазначеній посаді до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, підстав немає. Відтак, немає підстав для зарахування цього періоду роботи до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги згідно з пунктом 7-1 розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю