Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Чи можна зарахувати до стажу державної служби період роботи на посаді інспектора відділу культури

  • 28 серпня 2014
  • 438

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 03.06.2014 № 2962/10-14 надало роз'яснення стосовно зарахування до стажу державної служби періоду роботи на посаді інспектора відділу культури

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 03.06.2014 № 2962/10-14 надало роз'яснення стосовно зарахування до стажу державної служби періоду роботи на посаді інспектора відділу культури.

Нацдержслужба України нагадує, що стаж державної служби обчислюється відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 травня 1994 року № 283 (далі - Порядок), та додатка до нього.

Обчислений відповідно до цього Порядку стаж державної служби застосовується для встановлення державним службовцям надбавки за вислугу років, надання додаткових оплачуваних відпусток та призначення пенсії.

Відповідно до пункту 2 Порядку до стажу державної служби зараховується робота (служба) на посадах керівних працівників і спеціалістів державних органів колишньої УРСР та інших республік, а також колишнього СРСР згідно з додатком, зокрема у виконавчих комітетах місцевих Рад депутатів трудящих, Рад народних депутатів, їх управліннях, самостійних відділах, інших структурних підрозділах.

Переліком відділів і управлінь виконавчих комітетів обласних, районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів Української РСР, встановленим Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 23 вересня 1982 року № 4073-X, у складі виконавчих комітетів районних та районних у містах Рад народних депутатів, а також міських Рад народних депутатів міст обласного підпорядкування був передбачений відділ культури.

Загальносоюзним класифікатором професій робітників, посад службовців та тарифних розрядів, затвердженим постановою Держстандарту СРСР від 27 серпня 1986 року № 016, який діяв на той час, посада інспектора була віднесена до посад спеціалістів.

Таким чином, вказаний період роботи на посаді інспектора відділу культури з 01 лютого 1986 року по 04 квітня 1994 року може бути зарахований до стажу державної служби, за умови, що вказаний відділ входив до складу виконавчого комітету відповідної ради.

Крім того, згідно з Положенням про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженим Указом Президента України від 18 липня 2011 року № 769, Нацдержслужба України відповідно до покладених на неї завдань надає роз'яснення щодо застосування законодавства з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Повноважень щодо обчислення Нацдержслужбою України стажу державної служби вказаним Положенням не передбачено.

Разом з тим обчислення стажу роботи та державної служби і здійснення контролю за встановленням надбавок за вислугу років належить до повноважень кадрової служби відповідно до Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади, постанови Кабінету Міністрів України від 02 серпня 1996 року № 912. Документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю