Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Змінено порядок надання допомоги по частковому безробіттю

  • 26 серпня 2014
  • 37

Наказом Міністерства соціальної політики України від 15.07.2014 № 468 внесено зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю

Мінсоцполітики України наказом від 15.07.2014 № 468 затвердило зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 07 березня 2013 року № 103.

Зокрема, у новій редакції викладено список документів, що подає підприємство територіальному органу Державної служби зайнятості не пізніше 6 місяців з дати початку зупинення (скорочення) виробництва для призначення допомоги по частковому безробіттю:

- у разі зупинення (скорочення) виробництва, що має невідворотний та тимчасовий характер, триває не менше 3-х місяців і не перевищує 6 місяців, не залежить від працівників та роботодавця, охопило не менш як 20% чисельності працівників, у яких скорочення робочого часу становить 30% і більше на місяць:

  • заяву;
  • копію наказу підприємства про зупинення (скорочення) виробництва, завірену печаткою підприємства;
  • відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;
  • висновок організації роботодавців обласного рівня або галузевої організації роботодавців про те, що зупинення (скорочення) виробництва на підприємстві  має невідворотний та тимчасовий характер, не залежить від організаційно-виробничих причин, не має сезонного характеру, або підтвердження форс-мажорних обставин, що призвели до зупинення (скорочення) виробництва, видане Торгово-промисловою палатою України;
  • довідку про відсутність заборгованості з виплати зарплати, що виникла до зупинення (скорочення) виробництва;
  • довідку про відсутність несплачених фінансових санкцій.

- у разі зупинення (скорочення) виробництва та тривалості робочого часу працівників, яке є вимушеним, підприємство подає аналогічні документи та додатково - копію спільного рішення підприємства та виборного органу профспілкової організації або вільно обраного представника працівників підприємства, з яким укладено колективний договір, про те, що зупинення (скорочення) виробництва є вимушеним.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю