Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Як працевлаштуватися медичному працівнику, який виїхав із зони АТО: рекомендації МОЗ України

  • 22 серпня 2014
  • 109

Сьогодні чимало медичних, фармацевтичних, науково-педагогічних працівників закладів охорони здоров’я змушені залишити зону проведення антитерористичної операції і шукати вдалі від дому не лише дах над головою, але й роботу. Однак, відсутність документів часто ускладнює, а інколи й унеможливлює працевлаштування медиків. Роз’яснення МОЗ з цього приводу від 20 серпня 2014 року є важливими як для керівників закладів охорони здоров’я, до яких звертаються вимушені переселенці у пошуках роботи, так і для самих медиків, які переміщуються з районів проведення АТО, але через непереборні обставини не звільнені за основним місцем роботи

Сьогодні чимало медичних, фармацевтичних, науково-педагогічних працівників закладів охорони здоров’я змушені залишити зону проведення антитерористичної операції і шукати вдалі від дому не лише дах над головою, але й роботу. Однак, відсутність документів часто ускладнює, а інколи й унеможливлює працевлаштування медиків. Роз’яснення МОЗ з цього приводу від 20 серпня 2014 року є важливими як для керівників закладів охорони здоров’я, до яких звертаються вимушені переселенці у пошуках роботи, так і для самих медиків, які переміщуються з районів проведення АТО, але через непереборні обставини не звільнені за основним місцем роботи.

У листі від 20.08.2014 № 11-02-09/10-65/24419 МОЗ України рекомендує керівникам закладів охорони здоров’я сприяти працевлаштуванню працівників закладів охорони здоров’я, які не звільнилися за основним місцем роботи через непереборні обставини, та перемістилися із зони АТО.

МОЗ роз’яснює, що відсутність документів, необхідних для працевлаштування, не має стати на заваді під час прийняття на роботу, оскільки і заклади охорони здоров’я, і самі медичні працівники можуть скористатися у таких випадках інформацією, що включена до єдиної Автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників, яка функціонує у сфері охорони здоров’я (зокрема, це підтвердження факту роботи у закладах охорони здоров’я та освіти, наявність відповідної освіти, атестація та підвищення кваліфікації за певною спеціальністю (спеціальностями) та ін.).

Окрім цього, керівники закладів охорони здоров’я можуть використовувати інформацію Автоматизованої бази даних для аналізу наявності вакантних посад при вирішенні питань щодо можливості працевлаштування працівників закладів охорони здоров’я, які переміщуються з районів проведення АТО.

МОЗ України має право видавати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти довідки щодо включення їх до Автоматизованої бази даних.

Для отримання такої інформації особі, що її потребує, необхідно звернутися з відповідною заявою до Державного підприємства «Укрмедреєстр» за адресою: місто Київ, вул. Грушевського, 7, та пред’явити документ, що засвідчує особу. Телефон для довідок: (044)-227-41-75.

Станом на 20.08.2014 такі довідки видані вже 20 медичним працівникам – переселенцям із зони проведення АТО.

ДО ВІДОМА

Автоматизована база даних створена відповідно до наказу МОЗ України від 19.12.2006 № 842 «Про формування автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників сфери управління МОЗ України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.01.2007 № 18/13285. Це автоматизований банк даних, створений для забезпечення єдиного галузевого обліку керівників, професіоналів, фахівців за напрямами «Медицина» і «Фармація», які працюють в органах управління та закладах, підприємствах, установах охорони здоров'я сфери управління МОЗ України.

Автоматизована база даних містить інформацію щодо паспортних даних працівників закладів охорони здоров’я, посад, які вони обіймають, наявності відповідної освіти, атестації за певною спеціальністю (спеціальностями) та ін.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю