СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Учасникам АТО, які отримали ушкодження здоров’я, можуть надати статус інваліда війни

  • 11 серпня 2014
  • 104

Депутати виступили з ініціативою внести зміни до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII (далі — Закон № 3551), якими передбачається надання статусу інвалідів війни учасникам антитерористичної операції та іншим особам, які отримали ушкодження здоров’я в районі її проведення

Депутати виступили з ініціативою внести зміни до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII (далі — Закон № 3551), якими передбачається надання статусу інвалідів війни учасникам антитерористичної операції та іншим особам, які отримали ушкодження здоров’я в районі її проведення.

Законопроектом від 07.08.2014 № 4434а пропонується доповнити статтю 7 Закону № 3551 пунктами 10 та 11, додавши до переліку осіб які прирівнюються до інвалідів війни такі категорії, як військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством та особи, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних у районі проведення антитерористичної операції у період її проведення та від вибухових речовин, боєприпасів військового озброєння у період, після її завершення, а також під час виконання робіт, пов’язаних із розмінуванням боєприпасів її часів незалежно від часу їх виконання.

Прийняття законопроекту дозволить поширити на вказані категорії осіб пільги, передбачені статтею 13 Закону № 3551. Найбільш актуальними з яких, на думку парламентаріїв, є можливість безоплатного отримання ліків та забезпечення протезами, які сьогодні здебільшого забезпечуються за рахунок волонтерів та благодійників.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю