text
Кадровик01

Обчислення стажу державної служби

  • 7 серпня 2014
  • 104

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 24.06.2014 № 3375/12-14 розтлумачило застосування положень Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 травня 1994 року № 283

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 24.06.2014 № 3375/12-14 розтлумачило застосування положень Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 травня 1994 року № 283.

Відповідно до пункту 3 Порядку до стажу державної служби включається час роботи на посадах керівників, їхніх заступників, головних інженерів державних підприємств, установ, організацій, голови, першого заступника та заступника голови правління Українського національного фонду «Взаєморозуміння і примирення» при Кабінеті Міністрів України, якщо безпосередньо з цих посад вони були призначені (обрані) на посади державних службовців першої - четвертої категорій.

Пунктом 4 Порядку визначено, що документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи.

Що стосується безпосереднього призначення при обчисленні стажу, то слід зазначити, що такий термін чинним законодавством про державну службу не визначений. Тому можна вважати, що безпосереднє призначення у цьому випадку наявне за умови відсутності записів у трудовій книжці у період переходу особи з посади керівника підприємства на посади державних службовців першої - четвертої категорій.

Отже, якщо особа після звільнення з посади керівника підприємства призначається на державну службу на посади першої - четвертої категорій і в період між цими подіями не працювала в інших установах, організаціях, на підприємствах або не перебувала на обліку в службі зайнятості, як така, що шукає роботу, такий перехід можна вважати безпосереднім.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон