СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Обчислення стажу державної служби

  • 7 серпня 2014
  • 104

Пенсійний фонд України надав роз’яснення щодо того, чи зараховувати час відпустки без збереження зарплати до стажу державної служби при призначенні пенсії.

Стаж державної служби для призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу» від 16.12. 1993 № 3723-XІІ обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283 (далі — Порядок).

Згідно з пунктом 4 Порядку документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи.

Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 не передбачено внесення до трудової книжки запису про час перебування у відпустці без збереження заробітної плати.

Отже, стаж державної служби обчислюватиметься за записами, внесеними до трудової книжки працівника і, відповідно, час перебування у відпустці без збереження заробітної плати буде зараховано до стажу державної служби при призначенні пенсії.

Підготовлено редакцією системи «Expertus: Кадри» на основі роз’яснень Пенсійного фонду України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю