СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Довіреність на реєстрацію трудових договорів у Державній службі зайнятості не потребує нотаріального посвідчення

  • 7 серпня 2014
  • 137

07 серпня 2014 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій документів і виписок з них та справжності підпису на документах» від 13.05.2014 № 1253-VII

07 серпня 2014 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій документів і виписок з них та справжності підпису на документах» від 13.05.2014 № 1253-VII (далі — Закон № 1253).

Закон № 1253 вносить зміни до низки нормативних актів, спрощуючи порядок засвідчення копій (фотокопій) документів і витягів з них та дійсності підпису на документах.

Відповідні зміни були внесені до статті 24-1 Кодексу законів про працю України. Відтепер довіреність, на підставі якої особа, уповноважена фізичною особою – роботодавцем, має зареєструвати укладений між працівником і фізичною особою трудовий договір у Державній службі зайнятості, не обов’язково повинна бути засвідчена нотаріально.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю