• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Верховна Рада надала відстрочку від мобілізації одиноким батькам, які виховують неповнолітніх дітей

Верховна Рада надала відстрочку від мобілізації одиноким батькам, які виховують неповнолітніх дітей

25 липня 2014 104
25 липня 2014 року Верховна Рада України ухвалила за основу і в цілому законопроект, який дозволяю відстрочку від мобілізації одиноким батькам, які виховують дітей до 18 років

25 липня 2014 року Верховна Рада України ухвалила за основу і в цілому законопроект, який дозволяю відстрочку від мобілізації одиноким батькам, які виховують дітей до 18 років

За відповідний законопроект № 4100а «Про внесення змін до закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо посилення захисту прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації)» проголосували 277 народні депутати.

Метою прийняття цього законопроекту є посилення уваги до захисту прав дітей, батьки яких підпадають під дію закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а також захисту дітей, які виховуються в багатодітних та неповних сім'ях.

Так, законопроект пропонує внести доповнення до статті 23 закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно з якими не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років.

Також документ пропонує внести зміни у зазначену статтю, закріпивши у законодавстві що, можуть бути призвані на військову службу лише за згодою та тільки за місцем проживання чоловіки, які мають сім'ю та яким надано статус багатодітної сім'ї, на утриманні яких перебувають 3 і більше дітей віком до 18 років та жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років.

Тоді як згідно діючого законодавства, за згодою можуть бути призвані на військову службу за місцем проживання чоловіки, на утриманні яких перебувають 5 більше дітей віком до 16 років, та жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 16 років.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору