Пропонується звільнити від мобілізації осіб, які є єдиними годувальниками

24 липня 2014 178
22 липня 2014 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо призову на військову службу під час мобілізації та проходження зборів) від 22.07.2014 № 4345а

22 липня 2014 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо призову на військову службу під час мобілізації та проходження зборів) від 22.07.2014 № 4345а.

Так, законопроектом № 4345а передбачається, що  військовозобов’язані чоловіки або жінки, які є єдиними годувальниками у сім’ї, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, а також звільняються від проходження зборів, передбачених Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу»  від  25.03.1992 № 2232-XII.

Зокрема , пропонується внести зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 21.10.1993 № 3543-XII, відповідно до яких  не підлягатимуть призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані  чоловіки або жінки, які є єдиними годувальниками в сім’ї, а також чоловіки, на утриманні яких перебувають діти віком до трьох років або троє і більше дітей віком до 16 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання). Нагадаємо, що наразі відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації мають чоловіки, на утриманні яких перебуває п'ять і більше дітей віком до 16 років.

Також, проектом Закону № 4345а  пропонується внести зміни до статті 30 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» від  25.03.1992 № 2232-XII,  згідно зі змінами звільнення від проходження зборів  матимуть військовозобов'язані, які є єдиними годувальниками в сім’ї.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору