Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Трудові права працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, мають бути дотримані

  • 21 липня 2014
  • 69

Держпраці вживає заходів контролю за додержанням трудового законодавства щодо гарантій працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період

Міністерство соціальної політики спільно з Державною інспекцією з питань праці контролює дотримання трудових прав мобілізованих. Після здійснених перевірок вже поновлено на роботі 18 мобілізованих працівників підприємств у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та місті Києві. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики – керівник апарату Віктор Іванкевич.

«На адресу Міністерства надійшов депутатський запит про можливе порушення законодавства про працю на низці підприємств у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та місті Києві. У ньому зазначалося, що мобілізованих працівників звільняли, порушуючи вимоги статті 119 Кодексу законів про працю. Міністерство доручило Держпраці перевірити цю інформацію й забезпечити додержання законодавства щодо гарантій мобілізованих працівників. За результатами перевірок, здійснених територіальними інспекціями, підприємства скасували накази про звільнення. Також за кожним мобілізованим працівником збережено місце роботи, посаду та середній заробіток», - розповів Віктор Іванкевич.

Як поінформував директор департаменту контрольно-наглядової діяльності з питань праці Держпраці України Віталій Сажієнко, Держпраці вживає заходів контролю за додержанням трудового законодавства щодо гарантій працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період. За його словами, начальники територіальних інспекцій з питань праці отримали відповідні вказівки. Також проводиться роз’яснювальна робота з громадянами та роботодавцями для добровільного скасування наказів про звільнення мобілізованих працівників.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю