text
Кадровик01

ПФУ роз’яснив про зарахування страхового стажу, набутого в Португальській Республіці, тривалістю менше одного року

  • 17 липня 2014
  • 43

Пенсійний фонд України надав роз’яснення щодо зарахування страхового стажу згідно з угодою між Україною та Португальською республікою про соціальне забезпечення, зокрема, як враховується страховий стаж, набутий у Португалії, тривалість якого становить менше одного року

Пенсійний фонд України надав роз’яснення щодо зарахування страхового стажу згідно з угодою між Україною та Португальською республікою про соціальне забезпечення, зокрема, як враховується страховий стаж, набутий у Португалії, тривалість якого становить менше одного року.

Пунктом 4 статті 16 Угоди між Україною та Португальською Республікою про соціальне забезпечення визначено, що у разі якщо загальна тривалість страхового стажу, набутого за законодавством однієї з Договірних Держав, менша одного року і якщо за цим законодавством не було набуто права на пенсію виключно на основі цього стажу, компетентна інституція відповідної Договірної Держави не зобов’язана надавати допомогу за згаданий стаж.

Згідно з пунктом 5 статті 16 зазначений страховий стаж ураховується компетентною інституцією іншої Договірної Держави так, ніби його набуто за її законодавством.

Таким чином, якщо за період страхового стажу, що становить менше одного року, права на пенсію в Португалії не виникає, цей період буде враховано до українського страхового стажу при призначенні пенсії в Україні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон