• Головна сторінка
  • » Новини
  • » ПФУ роз’яснив про зарахування страхового стажу, набутого в Португальській Республіці, тривалістю менше одного року

ПФУ роз’яснив про зарахування страхового стажу, набутого в Португальській Республіці, тривалістю менше одного року

17 липня 2014 43
Пенсійний фонд України надав роз’яснення щодо зарахування страхового стажу згідно з угодою між Україною та Португальською республікою про соціальне забезпечення, зокрема, як враховується страховий стаж, набутий у Португалії, тривалість якого становить менше одного року

Пенсійний фонд України надав роз’яснення щодо зарахування страхового стажу згідно з угодою між Україною та Португальською республікою про соціальне забезпечення, зокрема, як враховується страховий стаж, набутий у Португалії, тривалість якого становить менше одного року.

Пунктом 4 статті 16 Угоди між Україною та Португальською Республікою про соціальне забезпечення визначено, що у разі якщо загальна тривалість страхового стажу, набутого за законодавством однієї з Договірних Держав, менша одного року і якщо за цим законодавством не було набуто права на пенсію виключно на основі цього стажу, компетентна інституція відповідної Договірної Держави не зобов’язана надавати допомогу за згаданий стаж.

Згідно з пунктом 5 статті 16 зазначений страховий стаж ураховується компетентною інституцією іншої Договірної Держави так, ніби його набуто за її законодавством.

Таким чином, якщо за період страхового стажу, що становить менше одного року, права на пенсію в Португалії не виникає, цей період буде враховано до українського страхового стажу при призначенні пенсії в Україні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору