СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Проведено перевірку дотримання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів

  • 11 липня 2014
  • 64

За даними Державної інспекції України з питань праці порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів встановлено у 2,1 тис. роботодавців

За даними Державної інспекції України з питань праці порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів встановлено у 2,1 тис. роботодавців.

За I півріччя 2014 року державними інспекторами з питань праці територіальних державних інспекцій з питань праці перевірено 6,0 тис. підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, з питань додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів встановлено у 2,1 тис. роботодавців.

Всього за результатами перевірок виявлено 2,9 тис. порушень вимог статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», зокрема,  виявлено 0,7 тис. роботодавців з чисельністю працюючих 8 та більше осіб, які не зареєстровані у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів, 1,1 тис. роботодавців - не подали звіти про зайнятість та працевлаштування інвалідів, 1,1 тис. роботодавців  – не виконали норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів.

За результатами перевірок  державними інспекторами з питань праці:

- внесено 2,0 тис. приписів про усунення порушень законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів. На виконання приписів державних інспекторів з питань праці  309 роботодавців зареєструвалися у відділеннях Фонду, 500 - подали звіти про зайнятість та працевлаштування інвалідів,  працевлашовано 149 інвалідів;

- складено та передано до суду 1,6 тис. протоколів про адмінправопорушення відповідно до частини 2 статті 188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Накладено судами адмінштрафів на суму 99,8 тис. грн.;

- внесено 909 подань про притягнення посадових осіб підприємств, установ, організацій, винних у порушенні законодавства, до дисциплінарної відповідальності. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 259 осіб.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю