text
Кадровик01

Порушення трудового законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці

  • 8 липня 2014
  • 74

Як повідомляє Державна інспекція України з питань праці, найпоширенішими порушеннями трудового законодавства на сьогодні є порушення розміру мінімальної заробітної плати, недотримання норм Генеральної, галузевих угод щодо мінімального розміру тарифної ставки робітника першого розряду, недотримання норми Генеральної, галузевих угод щодо міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці

За 5 місяців 2014 року з питань додержання мінімальних гарантій в оплаті праці Державною інспекцією з питань праці перевірено 11 тис. 657 підприємств усіх форм власності. З них, на 299 підприємствах виявлені порушення розміру мінімальної заробітної плати. На 472 підприємствах виявлено недотримання норм Генеральної, галузевих угод щодо мінімального розміру тарифної ставки робітника першого розряду. На 595 перевірених підприємствах не дотримуються норми Генеральної, галузевих угод щодо міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці.

За результатами перевірок, посадовим особам підприємств, установ, організацій внесено 2 тис. 133 приписи для усунення виявлених порушень трудового законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці. Стосовно посадових осіб, винних у порушенні законодавства про працю, складено та передано на розгляд до місцевих судів 1 тис. 912 протоколів про адміністративні правопорушення. Державними інспекторами з питань праці винесено 223 постанови про накладення штрафних санкцій за ознаками  ст. 188-6 КУпАП. Направлено 72 матеріали перевірок до правоохоронних органів для відповідного реагування. Керівникам підприємств внесено 967 подань про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності. На виконання вимог посадових осіб Держпраці та його територіальних органів 1 тис. 275 роботодавців усунули порушення законодавства про працю в частині мінімальних гарантій в оплаті праці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон