СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Набрав чинності новий Порядок ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців

  • 4 липня 2014
  • 74

Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 08.04.2014 № 43, який набув чинності 04 липня 2014 року, затверджено новий Порядок ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців (далі — Порядок)

Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 08.04.2014 № 43, який набув чинності 04 липня 2014 року, затверджено новий Порядок ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців (далі — Порядок).

Порядок визначає процедуру формування та ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців (далі — Перелік), складання та ведення якого спрямоване на забезпечення єдиних підходів до механізму обліку зазначених органів, установ та організацій.

Формування Переліку здійснюється на підставі відомостей, поданих державними органами, установами та організаціями, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців (далі — державні органи), які щороку до 1 березня подають до Нацдержслужби України інформацію станом на 01 січня поточного року відповідно до Форми відомостей щодо обліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців № 1-ПДО (далі — Форма), затвердженої наказом Нацдержслужби України від 08.04.2014 № 43.

Порядком визначено, що у разі утворення державного органу інформація у 10-денний строк подається таким органом до Нацдержслужби України відповідно до Форми, а при зміні відомостей, що містяться у Формі, державні органи у 10-денний строк з дня настання таких змін подають до Нацдержслужби України оновлену інформацію.

З набранням чинності наказом Нацдержслужби України від 08.04.2014 № 43 (з 04.07.2014) втратив чинність наказ Головного управління державної служби України від 18.12.2000 № 74 «Про ведення обліку державних органів, установ та організацій, керівні працівники та спеціалісти яких віднесені до категорій державних службовців, та реєстру посад державних службовців».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю