СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Роботодавців не будуть штрафувати за невиплату зарплати

  • 3 липня 2014
  • 104

Верховна Рада відхилила законопроект про встановлення пені в разі невиплати зарплати

Верховна Рада України не підтримала у другому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення пені у разі невиплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати або її затримки» (№ 2547).

Документ підтримали лише 36 народних депутатів із 205, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом пропонувалося у частині третій статті 175 Кримінального кодексу України встановити, що особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам, а також сплачено у повному розмірі пеню за період затримки виплати.

Пеня, що виплачується громадянам у зв’язку з невиплатою або затримкою виплати, встановлюється в розмірі 0,5% неотриманої суми заборгованості за кожний день затримки виплати.

Крім того, главу VII Кодексу законів про працю України пропонувалося доповнити статтею 115-1, згідно з якою, в разі виплати заробітної плати з порушенням строків, працівникам виплачується компенсація втрати частини зарплати у зв'язку з порушенням строків її виплати та пеня у розмірах, встановлених цією статтею.

До статті 34 Закону України «Про оплату праці» планувалося також внести зміни, згідно з якими, у разі виплати зарплати з порушенням строків, працівникам виплачується компенсація втрати частини зарплати у зв'язку з порушенням строків її виплати відповідно до індексу зростання цін на споживчі товари і тарифів на послуги у порядку, встановленому законодавством, та пеня у розмірі, встановленому частиною другою цієї статті.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю