СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

З 1 липня змінюється порядок отримання допомоги при народженні дитини

  • 1 липня 2014
  • 88

Постановою КМУ від 25.06.2014 № 208 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми

Постановою КМУ від 25.06.2014 № 208 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

Зокрема, призначення і виплата державної допомоги сім’ям з дітьми здійснюватиметься управліннями праці та соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах (у разі створення) рад.

Для призначення допомоги при народженні дитини в орган соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, потрібно подати тільки:

  • заяву одного з батьків (опікуна), із яким постійно проживає дитина, що складається в довільній формі, із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини;
  • копію свідоцтва про народження дитини (із пред’явленням оригіналу)

(раніше ще потрібно було надавати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини або його заміну — довідку, видану виконавчим органом місцевої ради; відтепер ці документи при призначенні допомоги не подаються).

Особи, що звернулися за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей (народжених до 30 червня 2014 року), подаватимуть копії свідоцтв про народження кожної дитини, що буде враховуватись під час визначення розміру допомоги.

Для реєстрації місця проживання дитини одним із батьків (опікуном) до органу соціального захисту населення потрібно подати заяву та квитанцію про сплату державного мита або копія посвідчення, яке дає право на звільнення від сплати мита. Допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 року, надається в розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10320 гривень, решта суми виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

Для осіб, у яких сплив строк виплати допомоги при народженні першої дитини, що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначатиметься допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 гривень.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю