• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Перенесено термін набрання чинності Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

Перенесено термін набрання чинності Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

23 червня 2014 249
Запровадження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації відтерміновано на рік (з 01.09.2014 на 01.09.2015)

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11.01.2014 № 26 затверджені Типові штатні нормативи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

На даний час у зв’язку із підготовкою нової редакції Закону України «Про вищу освіту», який передбачає модернізацію системи вищої освіти з урахуванням процесів європейської інтеграції та розвитку єдиного Європейського простору, а також розширення автономії вищих навчальних закладів, Міністерством освіти і науки України ініційоване відтермінування введення в дію вищезгаданих Типових штатних нормативів.

Так, Міністерством підготовлений наказ про перенесення терміну набрання чинності наказу від 11.01.2014 № 26 на 1 вересня 2015 року. На даний час цей наказ вже погоджений із Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України, Національною асамблеєю інвалідів України та знаходиться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.    

Після прийняття нової редакції Закону України «Про вищу освіту» Міністерством буде розпочата робота щодо перегляду Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів.     

Міністерство освіти і науки України нагадує, що:

 - зазначеними Типовими штатними нормативами не встановлюються норми щодо визначення кількості викладацького складу (викладачів-стажистів, асистентів, викладачів, старших викладачів, доцентів та професорів) навчальних закладів. Їх кількість визначається залежно від контингенту осіб, які навчаються за державним замовленням та за кошти фізичних (юридичних) осіб, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1134 «Про затвердження нормативів чисельності студентів (курсантів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів, здобувачів наукового ступеня кандидата наук, слухачів, інтернів, клінічних ординаторів на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника у вищих навчальних закладах III і IV рівня акредитації та вищих навчальних закладах післядипломної освіти державної форми власності»;

 - введення додаткових дисциплін та курсів не є предметом Типових штатних нормативів;

 - структура та чисельність працівників навчально-наукових підрозділів вищих навчальних закладів не передбачена цими Типовими штатними нормативами та визначається вищим навчальним закладом самостійно.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×