Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Знову планується підвищити граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі

  • 20 червня 2014
  • 151

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону України від 12.05.2014 № 4844 «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (щодо розрядів запасу та граничного віку перебування у запасі): вже вдруге у цьому році планується підвищити граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону України від 12.05.2014 № 4844 «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (щодо розрядів запасу та граничного віку перебування у запасі): вже вдруге у цьому році планується підвищити граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі.

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» від 27 березня 2014 року № 1169-VII вже був збільшений до 50 років вік, до якого військовозобов’язані, які мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, перебувають у запасі та у військовому резерві, та до 55 років — для молодшого офіцерського складу.

Законопроектом планується збільшити вік перебування у запасі та у військовому резерві для першої категорії військовозобов’язаних з 50 до 60 років, для молодшого офіцерського складу з 55 до 60 років, а для молодшого та старшого офіцерського складу встановити єдиний вік перебування у другому розряді і, відповідно, у запасі та військовому резерві — до 60 років.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю