СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Право державного службовця на отримання грошової допомоги в розмірі 10 посадових окладів після 1 квітня 2014 року

  • 19 червня 2014
  • 522

Національне агентство України з питань державної служби 12 травня 2014 року роз’яснило умови отримання грошової допомоги у розмірі 10 місячних посадових окладів

Національне агентство України з питань державної служби 12 травня 2014 року роз’яснило умови отримання грошової допомоги у розмірі 10 місячних посадових окладів.

Відповідно до частини тринадцятої статті 37 Закону України від 16 грудня 1994 року № 3723-XII «Про державну службу» (далі - Закон) державним службовцям у разі виходу на пенсію за наявності стажу державної служби не менше 10 років виплачується грошова допомога в розмірі 10 місячних посадових окладів (текст статті у редакції до 01 квітня 2014 року).

Таким чином, Законом передбачено право державного службовця на отримання одноразової грошової допомоги в розмірі 10 місячних посадових окладів та визначено обставини, за яких таке право виникає, зокрема:

  • звільнення з роботи у зв'язку з виходом на пенсію державного службовця;
  • наявність у державного службовця не менше 10 років стажу державної служби.

Грошова допомога, передбачена вказаним законодавчим положенням, має разовий характер. Право на її одержання пов'язане з певним стажем роботи особи на посаді державного службовця та припиненням цієї роботи у зв'язку з виходом на пенсію державного службовця, про що має бути зазначено у заяві про звільнення.

Разом з тим, відповідно до Закону України від 27 березня 2014 року № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», який набрав чинності з 01 квітня 2014 року, частину тринадцяту статті 37 Закону виключено, однак якщо у осіб право на виплату такої допомоги виникло у момент звільнення у зв'язку з виходом на пенсію до виключення згаданої норми із Закону, вони мають право на її отримання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю