• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Особливості службового розслідування у червневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 06/2014)

Особливості службового розслідування у червневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 06/2014)

17 червня 2014 204
Вийшов друком червневий номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 06/2014. Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 06/2014 підготував низку цікавих, важливих та корисних публікацій

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 06/2014 підготував низку цікавих, важливих та корисних публікацій. Знаємо, як ви потребуєте експертних коментарів до змін у законодавстві, особливо, коли йдеться про один із основоположних законодавчих актів — Закон України «Про охорону праці». Нововведення стосуються скорочення кількості документів дозвільного характеру, отож, про сертифікацію та декларування читайте у Довіднику.

У попередніх номерах журналу ми розповідали про службове розслідування. Ця тема викликала жвавий інтерес у спеціалістів з охорони праці, тому на ваші прохання публікуємо статтю про особ­ливості службового розслідування та його відмінності від розслідування нещасного випадку на виробництві.

Для закладів охорони здоров’я ми підготували консультацію про посаду спеціаліста з охорони праці: можливості сумісництва та суміщення такого спеціаліста, нормативи введення посади та багато іншого.

Літо — пора відпусток, тому для спеціаліста з охорони праці автопідприємства знадобиться консультація про додаткові відпустки слюсарю з ремонту автомобілів та іншим працівникам — тепер ви точно знатимете, за яких умов вони можуть отримати додаткові дні до основної відпустки.

Усі спеціалісти з охорони праці погодяться з тим, як важливо правильно оформлювати документацію, пов’язану з робочим процесом. Якщо на підприємстві створюється система управління охороною праці за ДСТУ OHSAS 18001:2010, то корисні поради щодо ведення документації надасть ваш професійний порадник — журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Не лише влітку, а й протягом усього року в пригоді вам, шановні спеціалісти, буде стаття про пенсії за віком на пільгових умовах за Списком № 1 працівників загальних професій.

Якщо на території вашого підприємства зберігаються транспортні засоби, то прочитайте публікацію експерта про вимоги до автостоянок та місць зберігання і перевірте, чи належним чином вони улаштовані. Теоретично ви можете перевірити знання, відповівши на запитання практикуму-тесту.

Практика розслідування нещасного випадку через недоліки у конструкції сходів нагадає вам, шановні читачі, про вимоги до східців.

Також у журналі продовжуємо коментувати нові Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Персонажі малюнка на третій обкладинці журналу однак ще не почали працювати за новими Правилами, тож допоможіть їм і знайдіть порушення.

Якщо ви не встигли оформити передплату на ІІ півріччя на пошті чи у передплатній агенції, нагадуємо, що передплатити видання у будь-який час і на будь-який період можна безпосередньо у редакції за найнижчими цінамиПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення