Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Фальшування медичним працівником відомостей про хворобу пацієнта, на підставі яких видано листок непрацездатності, каратиметься позбавленням волі

  • 11 червня 2014
  • 91

Уряд пропонує внести зміни до Кодексу законів про працю України щодо посилення відповідальності за фальшування відомостей про хворобу пацієнта, на підставі яких видано листок непрацездатності

05.06.2014 на розгляд Верховної Ради України внесено проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за фальшування відомостей про хворобу пацієнта на підставі яких видано листок непрацездатності» (№ 4020а).

Законопроект розроблено задля недопущення ситуацій, при яких працівник без законних підстав переховується на «лікарняних», що унеможливлює або затягує звільнення його з роботи.

Проект спрямований на посилення відповідальності за фальшування відомостей про хворобу пацієнта, на підставі яких видається листок непрацездатності.

Законопроектом пропонується:

  • доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею щодо внесення медичним працівником завідомо неправдивих відомостей про хворобу пацієнта, на підставі яких видано листок непрацездатності, і межі покарання за вчинене діяння;
  • у статті 40 Кодексу законів про працю України доповнити перелік підстав звільнення власником або уповноваженим ним органом працівника  новим пунктом «встановлення рішенням суду факту видачі працівнику листка непрацездатності  на підставі внесених завідомо неправдивих відомостей про хворобу».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю