Із 2015 року декларації про доходи перевірятимуть податкові органи

11 червня 2014 125
Із 1 січня 2015 року перевірку достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, здійснюватиме центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику

Із 1 січня 2015 року перевірку достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, здійснюватиме центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

Таке нововведення передбачене Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 № 1261-VII, який набрав чинності 04.06.2014.

Зокрема, Законом встановлено  штраф від 150 до 500 нмдг (2550–8500 грн.) за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченій Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Достовірність зазначених у декларації відомостей перевірятиме центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, у порядку, визначеному цим органом.

Для перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган влади АР Крим, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом 10 днів із дня одержання декларації від суб’єкта декларування повинен надіслати її копію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

Докладніше про ці та інші новації в антикорупційному законодавстві — дізнайтеся з наступних номерів журналу «Кадровик-01»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору