Посилено відповідальність за корупційні правопорушення

4 червня 2014 41
Виконуючий обов’язки Президента України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 № 1261-VII (далі — Закон), який набрав чинності 04.05.2014

Виконуючий обов’язки Президента України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 № 1261-VII (далі — Закон), який набрав чинності 04.05.2014.

Законом вносяться зміни до низки законодавчих актів України. Так, внесені зміни до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відтепер особам, які відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI зобов'язані подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно доведеться сплатити штраф від ста п'ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 2550 до 5100 грн.).

Посилено кримінальну відповідальність за підкуп працівників підприємств, установ, організацій, службових осіб, осіб, що надають публічні послуги (аудитори, нотаріуси, оцінювачу тощо) та, відповідно, за прийняття службовими особами пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди.

Так, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до25500 грн.) або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією. Якщо ж йдеться про неправомірну вигоду у значному розмірі, таке діяння каратиметься позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.

Відповідні зміни внесено до Кримінального кодексу України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору