Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Посилено відповідальність за корупційні правопорушення

  • 4 червня 2014
  • 41

Виконуючий обов’язки Президента України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 № 1261-VII (далі — Закон), який набрав чинності 04.05.2014

Виконуючий обов’язки Президента України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 № 1261-VII (далі — Закон), який набрав чинності 04.05.2014.

Законом вносяться зміни до низки законодавчих актів України. Так, внесені зміни до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відтепер особам, які відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI зобов'язані подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно доведеться сплатити штраф від ста п'ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 2550 до 5100 грн.).

Посилено кримінальну відповідальність за підкуп працівників підприємств, установ, організацій, службових осіб, осіб, що надають публічні послуги (аудитори, нотаріуси, оцінювачу тощо) та, відповідно, за прийняття службовими особами пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди.

Так, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до25500 грн.) або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією. Якщо ж йдеться про неправомірну вигоду у значному розмірі, таке діяння каратиметься позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.

Відповідні зміни внесено до Кримінального кодексу України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю