• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Форма довідки № 070/о не впливає на право отримання працівником путівки на санаторно-курортне лікування

Форма довідки № 070/о не впливає на право отримання працівником путівки на санаторно-курортне лікування

27 травня 2014 1182
Вищий адміністративний суд України в Ухвалі від 23.04.2014 № К/9991/29913/11 визначив, що порушенням порядку витрачання коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) необхідно вважати видачу путівки на санаторне лікування без медичної довідки про необхідність такого лікування, а форма такої довідки значення не має

Вищий адміністративний суд України в Ухвалі від 23.04.2014 № К/9991/29913/11 визначив, що порушенням порядку витрачання коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) необхідно вважати видачу путівки на санаторне лікування без медичної довідки про необхідність такого лікування, а форма такої довідки значення не має.

Порядок видачі путівок встановлено постановою Правління Фонду від 25.02.2009 № 12 «Про затвердження Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності».

Відповідно до пункту 4.1 цього Порядку, рішення про виділення путівки застрахованій особі приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (далі — комісія (уповноважений) із соціального страхування), на підставі особистої заяви та довідки для одержання путівки.

Порядку ж заповнення, як і порядку видачі, довідки за формою № 070/о не існує, оскільки наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10.09.2009 № 668 скасовано наказ цього Міністерства від 03.07.2001 № 258 «Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинної медичної документації лікувально-профілактичних закладів» як такий, що підлягав державній реєстрації в Міністерстві юстиції України, але на державну реєстрації не подавався.

Таким чином, для прийняття рішення комісією (уповноваженим) із соціального страхування про виділення путівки на санаторне лікування достатньо факту наявності медичної довідки за формою № 070/о (без вимог до її форми) та заяви працівника.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення