-

Виплата «військової» пенсії не припинятиметься при призові на військову службу у зв’язку з мобілізацією

15 травня 2014
71
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Пенсійний фонд України проінформував, що пенсіонерам, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-XII, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, виплата пенсії не припинятиметься

Пенсіонерам із числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-XII, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту, на службу до органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально-виконавчої служби України виплата пенсій на час такої служби не припиняється. Після звільнення зі служби цих осіб виплата їм пенсій здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років на день їх демобілізації. Якщо новий розмір пенсії у цих осіб буде нижчим за розмір, який вони отримували в мирний час, виплата їм пенсії здійснюється у розмірі, який вони отримували на день призову на службу у зв’язку з мобілізацією.

Надбавки та доплати, на виплату яких мають право непрацюючі пенсіонери, у період такої служби не виплачуються.

Індексація пенсій проводитиметься після індексації грошового забезпечення. Загальний дохід, який підлягає індексації в такому випадку не повинен перевищувати прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи (на сьогодні — 1218 грн).

logo