Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Законодавці пропонують скасувати обов’язкову реєстрацію трудових договорів у ЦЗ фізособою — підприємцем

  • 13 травня 2014
  • 81

Новими законодавчими ініціативами законотворці планують спростити процедуру реєстрації трудових договорів між найманим працівником і фізичними особами — підприємцями, урівнявши права і обов’язки фізичних та юридичних осіб

Проектом Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо скасування обов’язкової реєстрації трудових договорів фізичними особами — підприємцями № 4797 від 30.04.2014 пропонується внести зміни до статті 24-1 Кодексу законів про працю України. Відповідно до змін трудовий договір, укладений між працівником і фізичною  особою може бути зареєстрований будь-якою стороною договору особисто або за допомогою засобів поштового чи електронного зв’язку у державній службі зайнятості.

Згідно з чинним законодавством реєстрація трудового договору між фізичними особами та найманими працівниками є обов’язковою та здійснюється у державній службі зайнятості за місцем проживання. При цьому, однією із умов такої реєстрації є присутність обох сторін або однієї сторони договору з відповідними повноваженнями, посвідченими нотаріально.

Вказані норми не тільки створюють додаткове навантаження на роботодавців вказаної категорії, а й призводять до значних матеріальних та часових витрат найманих працівників, пов’язаних з необхідністю особисто перебувати у державній службі зайнятості при реєстрації договору або надання представницьких повноважень іншій стороні такої угоди за нотаріальним дорученням.

Як зазначають законодавці, такий порядок комунікації між підприємцями і державою не відповідає сучасному рівню видів та засобів зв’язку, які вже давно використовуються в інших сферах державного регулювання господарської діяльності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю